Kategorijos
Sveiki, Toys+

Duomenų Saugumas

TOYS PLIUS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE GALITE SAUGIAI ATSISKAITYTI:

Naudodamiesi Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės paslaugomis. Saugus ir paprastas atsiskaitymas už prekes, kurį užtikrina didžiausi Lietuvos bankai. www.toysplius.lt elektroninėje parduotuvėje galite naudotis AB Swedbank, AB SEB, AB DNB, AB Citadelė, AB Danske Bank,  AB Medicinos bankas, AB Šiaulių bankas elektroninės bankininkystės sistemomis,bei kitomis apmokėjimo sistemomis.
Grynaisiais pinigais parduotuvėje.
Visi elektroninės bankininkystės atsiskaitymai yra visiškai saugūs, nes yra vykdomi per mokėjimų internetu partnerį UAB “Paysera LT”. Šio atsiskaitymo internetu partnerio paslaugomis naudojasi didžioji dalis elektroninių parduotuvių Lietuvoje, teikiančių kokybiškas paslaugas.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.

Tokiu nukreipimo atveju, Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas.

Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų, tokiu atveju, prisiima visišką atsakomybę ir atlygina patirtus nuostolius.

Taigi Jūs praktiškai nerizikuojate niekuom. 

KAS YRA KOKYBĖS ŽENKLAS?

Tai yra saugaus apmokėjimo garantas. Paysera.lt sukūrė jį tam, kad Jūs galėtumėte būti garantuoti apmokėjimo būdų gausa ir saugumu atsiskaitant internetu.

Matydami šį ženklą (ženklas slenkantis apačioje dešinėje puslapio pusėje PAYSERA) pardavėjų internetinėse svetainėse, būkite tikri – čia apmokėjimai už prekes ir paslaugas vykdomi per mokėjimai.lt sistemą, todėl rasite sau tinkamiausią ir patogiausią apmokėjimo būdą.

Prieš pradėdami teikti atsiskaitymo per elektroninę bankininkystę paslaugą, Paysera.lt darbuotojai kruopščiai patikrino www.toysplius.lt elektroninę parduotuvę, jos teikiamas paslaugas bei internetinės svetainės funkcionalumą.