Kategorijos
Sveiki, Toys+

Apie mus

"Toys+" – tai žaislų išparduotuvė. Tai netik žaislai,bet ir vaikiškos lovelės, dviračiai, supynės, kėdutės ir žaidimai su nedideliais pakuotės ar prekės defektais arba visai be pakuočių.
Čia rasite didelį vaikiškų prekių bei žaislų asortimentą.

Kadangi žaisluose mados egzistuoja kaip ir visur kitur, mes prekiaujame garsių prekių ženklų gaminiais: Chicco, Fisher price, Hello kitty, Play-Doh, Star Wars, Playmobil, Hauck, Bruin, Barbie, Vtech, Tomy, Disney, Play On, Nikko, Fast line, Bright Starts, Feber, Revell, Silver Lit, Peg Perego, Brio, Lego, Loz ir t.t.
Šioje išparduotuvėje rasite populiarių filmukų personažų, nuotoliniu būdu valdomų mašinų, robotų, lėktuvų bei malūnsparnių, muzikos instrumentų, įvairiausių žaisliukų mergaitėms ir berniukams, žaidimų stalų ir dar daug nematytų bei įdomių žaisliukų.

Prekės yra pabuvojusios Vokietijos, Anglijos, Ispanijos ir t.t rinkoje, todėl yra žemesnėmis kainomis.Prekių asortimentas dažnai keičiasi, todėl kaskart užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę rasite kažką naujo,spalvingo,nematyto ir įdomaus. Prieš  parduodami žaislus bei kitas prekes mes viską kruopščiai patikriname.